Oferta

Wszyscy marzymy o wygodnych i funkcjonalnych mieszkaniach oraz pomysłowo i nowatorsko zaprojektowanych miejscach pracy. Z pomocą profesjonalnego projektanta szybko uda się zrealizować Twoje marzenia. Tak jak każdy człowiek jest inny, tak nie tworzę takich samych projektów wnętrz.

Oferując Państwu swoją wiedzę oraz doświadczenie proponujemy różne możliwości współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz prywatnych oraz komercyjnych.

Zakres usług obejmuje:

  •  projekty wnętrz 
  •  aranżacje pojedyńczych pomieszczeń
  •  projekty “na odległość” dla inwestycji krajowych i zagranicznych 
  •  projekty branżowe (np. dla lokali użytkowych)

Współpraca online to dla mnie całkowity standard od lat. Możesz zgłosić się do mnie po projekt niezależnie od tego, czy mamy zająć się wnętrzami domu/mieszkania w Poznaniu, Warszawie czy nawet w Katowicach. Działam w całej Polsce.

Przebieg projektu kompleksowego najczęściej wybieranego projektu z oferty

ETAP I   
SPOTKANIE ORAZ ANALIZA PAŃSTWA POTRZEB

Przed przystąpieniem do pierwszego etapu prac dążymy do jak najlepszego poznania Państwa oczekiwań i gustów. 
Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ankietę potrzeb inwestora pozwalającą na dokładną analizę Państwa potrzeb funkcjonalnych i upodobań estetycznych. 
ETAP II    
INWENTARYZACJA

Inwentaryzacja to pomiar mieszkania / domu z natury, który przede wszystkim jest istotny dla dokładnego przygotowania rysunków wykonawczych. W przypadku projektów na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic, wykonujemy inwentaryzacje w ramach ceny projektu. W przypadku projektów poza tymi rejonami, pracujemy najczęściej na rzutach deweloperów lub/i pomiarach dostarczonych przez Klienta. Dojazd do klienta poza obszarem Ostrowa Wielkopolskiego dodatkowo płatny.
ETAP III     
STWORZENIE UKŁADU FUNKCJONALNEGO

W zależności od potrzeb, aranżacje mogą być zaproponowane wg podstawowego układu pomieszczeń lub mogą przewidywać przesunięcia ścian, wydzielenia dodatkowych pokoi, zmiany większe i mniejsze. Proponujemy 2-3 propozycje rozmieszczenia poszczególnych funkcji w mieszkaniu, domu czy przestrzeni publicznej.
ETAP IV
WIZUALIZACJE

Kolejny etap to stworzenie przez architekta wnętrz konkretnego projektu na podstawie wybranego rzutu z układem funkcjonalnym. Wtedy dokonujemy wyboru konkretnych materiałów, tekstur, kolorów i dekoracji. 
Jest to najczęściej najbardziej wyczekiwany etap projektu. Wiedząc, w jakim stylu wnętrz Klient czuje się najlepiej, staramy się zaprojektować wnętrze w zbliżonej kolorystyce i klimacie. Miksujemy potrzeby Klienta z naszym pomysłem na daną przestrzeń. Dowiadujemy się z którymi pomysłami Klient się utożsamia a które trzeba jeszcze przemyśleć i poprawić. Efektem tego etapu projektu jest wizualizacja wnętrza z pokazaniem rozwiązań przestrzennych, materiałów, kolorystyki i wyposażenia. Projektujemy meble, planujemy oświetlenie i przedstawiamy to w formie fotorealistycznych wizualizacji.
ETAP V
RYSUNKI WYKONAWCZE

Wiedząc jak wygląda projekt, możemy rozrysować pierwsze rysunki dla ekip. Są to projekty ścian, elektryka, podłączenia wodno-kanalizacyjne i inne potrzebne do rozpoczęcia prac remontowych.
Dokumentacja zawiera m.in. rysunki ścianek działowych, układu posadzek, układu sufitów podwieszonych, rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, kolorystyki ścian. Dla wszystkich projektowanych kompleksowo pomieszczeń powstają szczegółowe rysunki przekrojowe prezentujące elementy na zamówienie (meble, blaty, elementy szklane, elementy tapicerowane, wyłożenia na ścianach z płytek, kamienia, płyt betonowych itd.)
ETAP VI
KOSZTORYS WYPOSAŻENIA

Na podstawie zaakceptowanej koncepcji i wizualizacji przygotowuję spis produktów przedstawionych na wizualizacjach (m.in. armatura, ceramika, płytki, lampy, materiały wykończeniowe podłóg, rodzaje wykończenia ścian, sprzęty AGD, wkłady kominkowe). otrzymują państwo pełen kosztorys wyposażenia.

inwentaryzacja

układ funkcjonalny

wizualizacje

rysunki wykonawcze

Copyright Moloco Design (c)2022, All Rights Reserved.